Zařizujeme byt

Už skoro týden jsem v Brně a zařizuji náš nový byt. Máme úžasný útulný byt a je radost ho zařizovat. S odkazem na článek o důvěře Bohu musím říct, že důvěřovat Bohu se nám opravdu vyplatilo.

Plánoval jsem přijet do Brna minulý týden ve čtvrtek a potkat se tu s rodiči, kteří by zde končili dovolenou na kolech. Počasí je ale donutilo ukončit svoji dovolenou o den dříve a tak jsem pro ně ve středu jel do rakouského Tulln. 200 km autem pro mě byla radost, cestu jsem si opravdu užil.

Ve čtvrtek jsem převzal byt a začali jsme ho s rodiči přizpůsobovat k bydlení. Minulí nájemníci byli jaksi méně citliví na nepořádek a ještě ke všemu s nimi byt obýval psík, který si zřejmě ulevil, kde se mu zrovna chtělo. Koberce tedy musely pryč. I když je byt starý pouhý půlrok, rozhodli jsme se i vymalovat. Jakkoli je náš byt krásný, jeho rozloha není úplně velká. S taťkou jsme ale vymysleli a vyrobili šikovné police do chodby a do ložnice, takže máme kam strkat věci a ještě jsme ušetřili za skříně.

V sobotu veřer přijela Míša a v neděli jsme koupili nové koberce a taťka nám je položil. Bez něj bychom to asi nedokázali, takže ještě jednou díky.

Dneska jsme byli snad už na poslední návštěvě Ikey a nakoupili poslední maličkosti do bytu. Teď už je tedy téměř kompletně vybaven a už se těšíme, až se do něj v září úplně nastěhujeme.

Pro představu, jak to u nás vypadá, přikládám pár fotek.

Tags:

One Response to “Zařizujeme byt”

  1. M+L napsal:

    Čáu Bobři. Pěknou tvoříte noru. At´se Vám tam pěkně bobří :-)
    M+L

Leave a Reply