Drak bez větru

Chlapi potřebují hračky. Já jsem si svoji poslední hračku koupil v pátek v půl deváte večer ve Vaňkovce. Byl to drak Rhombus Piranha – nejlepší drak, kterého jsme v obchoďáku sehnali. Pro draka jsem se nadchl cestou z páteční odpolední návštěvy u Loy v Soběšicích. Na sobotu jsme měli naplánovanou procházku do přírody, takže se všechno bezvadně spojovalo. Trošku jsem se tedy bál, že v osm večer draka neseženu, ale díky Vaňkovce jsem opravdu sehnal. Byl jsem jako dítě, hned jsem ho doma rozbalil a nemohl jsem se dočkat, až s ním budu v sobotu létat.

Když jsme v sobotu konečně dorazili na louku, záhy jsme zjistili, že nám něco chybí. Vybavení jsme měli všechno, jenom vítr nám chyběl jak Saša Mírovi a Evičce na obřadu. Předpověď rychlosti větru se se sekla stejně, jako s dnešními teplotami kolem dvaceti stupňů v Pardubicích. O větru 10km/h jsme si mohli nechat zdát stejně jako o tom, že nás dneska na Velké pardubické zahřeje sluníčko.

Drak Rhombus Piranha Po několika marných pokusech vzlétnout alespoň ve větrném poryvu jsme to vzdali. Ani za fotku to nestálo. Draka jsem vyfotil alespoň doma na podlaze – třeba to v nějakém dalším chlapovi probudí kus kluka a bude si od manželky také takového přát :)

Fotky z procházky stojí za prohlídnutí, i když na nich draka nenajdete.

P.S.: Podle předpovědi by mělo pěkně foukat v pátek odpoledne. Doufám, že se trefí lépe než včera a dneska.

Tags:

Leave a Reply